Anasayfa / Sex Hattı / Sohbet Hattı Ücretleri

Sohbet Hattı Ücretleri

Ülkemizde telefonda sohbet hatlarına uygulanan pek çok tarifelendirme ücreti bulunmaktadır. Hal böyle olunca pek çok kişi tarafından takip edilen sohbet hattı ücretleri merak konusu haline gelmiştir. Sohbet hattı ücretleri operatörlerin uyguladığı prosedürlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Sohbet hattı ücretlerini belirleyen bir diğer unsur ise yapılan sohbetin süresidir. Uzun bir sohbet hattının süresi daha fazla olacağından ücretlendirme tarifesi daha çok olacaktır.

Operatörlere Göre Sohbet Hattı Ücretleri

Ülkemizde bulunan GSM hatları sohbet ücretlerine ayrı bir fiyatlandırma getirmiştir. Turkcell ve Turk Telekom’da arayacağını sohbet hattının dakikası 3.5 TL iken, Vodafone operatör şirketinde bu durum ise dakikası 3.25 TL olarak belirtilmiştir. Sohbet hattı ücretleri belirleyen bir diğer unsur ise A ve V aracılığı ile aramaktır. A’dan aramanın bedeli daha fazla olurken V’den aramanın bedeli A’ya göre değişmektedir.

Bayanlarla Sohbet Etme İmkanı

Sohbet hatlarında seçeceğiniz bayanla istediğiniz kadar görüşebilir, görüştüğünüz dakika başına ücretlendirilirsiniz. İstediğiniz her konuda sohbet edeceğiniz bayanlar ile günün her saati arayabilir, dertleşebilir ve bir bayan tavsiyesi alabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler güvenlikli olup kesinlikle 3.kişiler ile paylaşılmaz. Böylece yapacağınız tüm sohbetler gizli ve güvenli olur.

Paylaşamadığınız, paylaşmaktan çekindiğiniz her türlü konunuzu bir bayana sorarak güzel tavsiyeler almak kim istemez? Siz de eğer bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız istediğiniz bir bayanı seçerek hemen sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kadar dertleşebilme imkanına erişebilirsiniz.

About admen

Check Also

Cep Sohbet Hatları

Cep sohbet hattı uygulaması ile milyonlarca kişi ile istediğiniz zaman istediğiniz süre konuşma sağlayabilirsiniz. Cep …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir